Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

(O2 FL]do włascicieli pakietu Dynamic lub sportowych siedzeń

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • (O2 FL]do włascicieli pakietu Dynamic lub sportowych siedzeń

    Zamieszczone przez shok
    Wnet prasa będzie się rozpisywać ,że na Superba trzeba rok czekać
    Nie ma po ten model aż takich kolejek.

    Zamieszczone przez andriu21tg
    Gość strasznie rękami macha, jakby miał mokre i je strzepywał
    Razie trochę, że w jednym materiale występuje zarówno "superb" jak i "saperb".

  • #2
    (O2 FL]do włascicieli pakietu Dynamic lub sportowych siedzeń

    Czy właściciele O2 FL z pakietem Dynamic (silver/red) lub sportowych siedzeń (z RS) mogę wyrazić opinię na temat tych siedzeń.

    Jak jest z wygodą na krótkich i długich trasach? Czy ktoś mógł je porównać z seryjnymi siedzeniami z wersji O2 FL Elegance?

    Jak prezentuje się ta tapicerka w rzeczywistości?

    Poważnie się zastanawiam nad tym pakietem, ale nigdzie nie moge go zobaczyć i poczuć :-(

    z gory thnx za pomoc.
    gu
    Octavia II FL 1.4TSI Rosso Brunello

    Komentarz


    • #3
      chodzi ci o fotele montowane w I czy w II?

      Komentarz


      • #4
        II
        Octavia II FL 1.4TSI Rosso Brunello

        Komentarz


        • #5
          Mam Dynamic Silver i jestem bardzo zadowolony, ale nie powiem Ci, jak to się ma seryjnych bo nie jeździłem.
          Brałem je praktycznie w ciemno, sugerując się jedynie kilkoma fotkami :lol:
          Tapicerka to chyba ten sam materiał co w standardzie, tyle że wzór inny - szary albo czerwony.
          Plus Dynamic'a jest jeszcze taki, że wszystkie plastiki które w serii są bladoszare (np. obwódka radia, itd) tu są stylizowane na carbon. Drobiazg ale zawsze coś.
          Pozdro

          Komentarz


          • #6
            Jeździłem jakieś 50kkm na seryjnych siedzeniach, a jakieś dwa miesiące temu przesiadłem się na RSowe i mogę powiedzieć, że nie ma porównania. Bierz i się nie zastanawiaj!

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Leniwiec
              Plus Dynamic'a jest jeszcze taki, że wszystkie plastiki które w serii są bladoszare (np. obwódka radia, itd) tu są stylizowane na carbon.
              Ja nie mam, ale chyba dlatego że moja wersja jest z jasnym wykończeniem wnętrza - pakiet. Ale faktycznie fotele są o wiele lepsze od standardu. Weź pod uwagę to, że dostajesz dodatkowo pakiet skórzany, który normalnie kosztuje 1000 zł.
              Mój liftback scout

              Komentarz


              • #8
                Weź pod uwagę to, że dostajesz dodatkowo pakiet skórzany, który normalnie kosztuje 1000 zł
                Hmm ale kolega chyba porownuje w obrebie wersji Elegance (skoro pyta o fotele z tej wersji) gdzie pakiet skórzany jest juz standardem...


                Plus Dynamic'a jest jeszcze taki, że wszystkie plastiki które w serii są bladoszare (np. obwódka radia, itd) tu są stylizowane na carbon. Drobiazg ale zawsze coś
                W samym Elegance (bez Dynamic'a) plastiki tez nie sa takie jak Ambiente (gdzie wlasnie sa bladoszare) - tutaj tez sa jasne, ale jakby polerowane z wzorem wlasnie carbonu.

                Pozdrawiam,

                Krzysiek
                Pozdrawiam,

                Krzysiek

                ---

                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=27857

                Komentarz


                • #9
                  Też się zastanawiałem nad tym pakietem tyle że do Ambiente, tak naprawde nigdzie po salonach tego nie mieli wię co namowie kolegów z forym zdecydowałem się niejako w ciemno. Jedynie co mogłem sprawdzić to pakiet skórzany i to już mnie przekonało kierownica miła w dotyku
                  Pozdrawiam Rabin

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Xysiu
                    W samym Elegance (bez Dynamic'a) plastiki tez nie sa takie jak Ambiente (gdzie wlasnie sa bladoszare) - tutaj tez sa jasne, ale jakby polerowane z wzorem wlasnie carbonu.
                    Hm, cały czas byłem przekonany że listwy a'la carbon są właśnie specjalnie do Dynamica.
                    Jeśli więc są po prostu w standardzie dla Elegance'a to sorki za wprowadzenie w błąd ops:
                    Pozdro

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez RABIN
                      Też się zastanawiałem nad tym pakietem tyle że do Ambiente, tak naprawde nigdzie po salonach tego nie mieli wię co namowie kolegów z forym zdecydowałem się niejako w ciemno. Jedynie co mogłem sprawdzić to pakiet skórzany i to już mnie przekonało kierownica miła w dotyku
                      Pozdrawiam Rabin
                      Popraw silnik w profilu, bo AHF nie ma w O2.
                      S3 SL 2.0 TSI DSG 4x4 [355KM@461Nm] 2018-... link
                      Alfa Romeo Stelvio AT8 Q4 [280KM@470Nm] 2018-... link
                      -------------------------------------------------------------------------
                      O3 RS 2.0 TSI DSG [313KM@439Nm] 2016-2018 link
                      O2 1.8 TSI DSG [237KM@345Nm] 2009-2014
                      O1 1.9 TDI [207KM@389Nm] 2004-2010

                      Komentarz


                      • #12
                        Jeszcze chciałbym zwrócić uwagę na to (chociaż to już nie o samych fotelach), że w Elegance nie dają trójramiennej kierownicy w pakiecie Dynamic, zostaje standardowa... :?

                        Komentarz


                        • #13
                          kwestie zamawiania tych dodatków w skodzie to porażka - totalna - ja musiałem prosić kolegów z formum aby pokazali zdjęcia - zmaówiłem do Elegnca dynamic + kiera 3 ramienna z łopatkami.

                          Komentarz


                          • #14
                            nie wiem jak w Octavii FL ale poprzedni Elegance miał mega wygodne fotele i całkiem ładne listwy plastikowe a'la carbon.
                            co będzie w nowej to nie wiem. zamówiłem z Dynamic - usłyszałem, ze ma lepsze fotele. Na forum dowiedziałem się, że te same co RS - mam nadzieję wygodne bo nigdy na takich nie siedziałem Kierownica nie będzie niestety 3ramienna - jest tylko 4ramienna.. zdaje się, że wyjątkiem jest tu fura z DSG, a ja wolałem manuala

                            cóż za miesiąc dowiem się za co dałem te 1500... chociaż nie wiem nawet jak wygląda Elegance bez tego pakietu

                            postanowiłem zdać się na intuicję

                            Komentarz


                            • #15
                              Dziś moje auto dojechało do Wrocka - w Wersji Elegance pakiet dynamic dobrze wygląda - jednak znajomy ma RS i siedzenia w skórze - to jest bomba - jeśli kogoś stać brałbym RS-a z tymi siedzeniami

                              Komentarz


                              • #16
                                Re: (O2 FL]do włascicieli pakietu Dynamic lub sportowych sie

                                Zamieszczone przez gieu
                                Czy właściciele O2 FL z pakietem Dynamic (silver/red) lub sportowych siedzeń (z RS) mogę wyrazić opinię na temat tych siedzeń.
                                Hej.
                                Mam w swojej O2 FL pakiet Dynamic Silver i jestem bardzo zadowolona.
                                Siedzenia sa wygodne, fajnie trzymaja. Wydaje mi sie, ze sa jednak dosc waskie.. I komus z wiekszymi gabaretami moze nie byc juz az tak wygodnie.

                                Tapicerka prezentuje sie bardzo ok .

                                Pozdr,
                                Z.
                                Moja 4x4

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez Zuzus
                                  Siedzenia sa wygodne, fajnie trzymaja. Wydaje mi sie, ze sa jednak dosc waskie.. I komus z wiekszymi gabaretami moze nie byc juz az tak wygodnie.
                                  Dla mnie są znacznie za szerokie, zwłaszcza jeśli chodzi o gąbki pod plecami...

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Ja mam pakiet dynamic silver.
                                    Jego główną zaletą jest to, że wygląda dużo lepiej niż seryjna tapicerka i to był powód dla którego wziąłem ten pakiet.
                                    Fotele są wygodne i mają przyzwoite trzymanie, jednak jeśli ktoś jest większych gabarytów, to niech najpierw sprawdzi czy siedzisko nie jest dla niego trochę za ciasne - dla mnie (190/90) jest troszkę przyciasno w okolicy tyłka, ale da się wytrzymać
                                    Pod plecami jest w sam raz.

                                    tak to wygląda:

                                    . pzdr Jarek
                                    aktualnie: Octavia 1.6 TDI i Laguna III 2.0 dci

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez Yarek
                                      dla mnie (190/90) jest troszkę przyciasno w okolicy tyłka
                                      Z czasem ułoży się "pod właściciela" Ja już czuje że fotel jest inny po paru godzinach spędzonych w samochodzie.
                                      Zamieszczone przez Zuzus
                                      Tapicerka prezentuje sie bardzo ok .
                                      Ale szkoda że nie jest welurowa
                                      Mój liftback scout

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez fernando
                                        Zamieszczone przez Zuzus
                                        Siedzenia sa wygodne, fajnie trzymaja. Wydaje mi sie, ze sa jednak dosc waskie.. I komus z wiekszymi gabaretami moze nie byc juz az tak wygodnie.
                                        Dla mnie są znacznie za szerokie, zwłaszcza jeśli chodzi o gąbki pod plecami...
                                        Chodzilo mi glownie o fragment w okolicach tylka. Tam moze byc delikatnie przyciasno co poniektorym.
                                        O widze, ze to samo napisal juz Yarek... czyli nie tylko ja tak uwazam.
                                        Moja 4x4

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Wlasnie to ze nie jest welurowa ma pewien plus. Po 100kkm nie wyglada jak wypierdziana szmata, na ktorej zazwyczaj widac wysiedziane wlosie weleru :|
                                          Spritmonitor.de

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez Maicroft
                                            Wlasnie to ze nie jest welurowa ma pewien plus. Po 100kkm nie wyglada jak wypierdziana szmata, na ktorej zazwyczaj widac wysiedziane wlosie weleru :|
                                            Większość moich spostrzeżeń opieram na doświadczeniu i w tym przypadku nie jest inaczej. Poprzedni użytkowany przeze mnie samochód miał 11 lat i właśnie tapicerkę z weluru. Materiał foteli z mojej Octavi z czystym sumieniem zamieniłbym na ten 11 letni
                                            Mój liftback scout

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              W 18 letniej Preludzie tez jest welur i generalnie czesto wygląda ok, ale zdarzaja sie ze wygladaja jak szmaty. Wiec nie zawsze to takie cudo. W Fordach tez mi nie podchodzi ten welur.

                                              Ja do szmaty w OII przed FL tez nie mam zastrzeżeń.
                                              Spritmonitor.de

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Odgrzeję stary temat zamiast tworzyć nowy.
                                                Otóż widziałem ostatnio Octavię z 2010 roku, z pakietem Dynamic Red i fotel kierowcy miał po stronie drzwi uszkodzony bok - jakby złamaną tą część wystającą z oparcia i trzymającą na boki. Auto z przebiegiem 10k km.
                                                Czy to jakaś wada fabryczna? Czy te fotele są aż tak słabe? Koledzy, macie je już 2 lata więc proszę o opinie.

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  U mnie to samo, generalnie to jest znany temat, były już dwa tematy o tym. Sam znam ze 3 tego typu przypadki i wszystkie są w Octaviach po FL. U mnie 'popsuty' jest fotel pasażera, który o dziwno jest rzadziej używany.
                                                  O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X